Apple-Iphone-5s 32gb

Çmimi: 75 €
Apple-Iphone-5s 32gb

Detajet

Postuar
29 maj 13:15
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Graçanicë
Prodhuesi
Apple

Përshkrimi

Apple-Iphone-5s 32gb Lexuara Smartphone
       kontaktoni me mua për përgjigje të shpejtë dhe shpërndarjen

  WhatsApp Chat +1 (518) 6597304

Viber Chat..Viber + 855717884451

Rezolucioni i kamerës: 12.0MP
Modeli: iPhone 5s
Statusi i bllokimit: Fabrika e hapur
Sistemi operativ: iOS MPN:
A1533
Style: Smartphone Rrjeti: Lexuara
Teknologjia e rrjetit: Kapaciteti i ruajtjes GSM: 32GB
Karakteristikat: Të Dhënat e të Dhënave 3G, Të Dhënat e Dhënave 4G, Regjistrimi i 4K Video, Accelerometer, Enabled me Bluetooth, Sensor gjurmët e gishtave Brand:
mollë
Numri Modeli: A1533 (CDMA + GSM) Madhësia e ekranit: 4 "


Shpallje te ngjashme