Apple iPhone 7 Plus 256GB Kuq Lexuara +1 (518) 6597304

Çmimi: 400 €

Detajet

Postuar
17 maj 21:40
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Graçanicë
Prodhuesi
Apple

Përshkrimi

Apple iPhone 7 Plus 256GB Kuq Lexuara Smartphone
          Për përgjigje të shpejtë dhe shpërndarje.

  WHATSAPP @ +1 (518) 6597304

  VIBER @ +855717884451

Specifikat e artikullit
Markë: Modeli i Apple: iPhone 7 Plus
Lloji i kartës së kujtesës: Built-In Memory
Madhësia e ekranit: 5.5 "
Stili: Bar MPN: MN4L2LL / A
Rezolucioni i kamerës: Procesor 12.0MP: Quad Core
Statusi i bllokimit: Fabrika e shkyçur Ngjyra: E zezë, e zezë
Rrjeti: Lexuara
Kapaciteti i ruajtjes: 256GB Sistemi operativ: iOS - Apple
UPC: 0759776436895


Shpallje te ngjashme