Apple iPhone XS Max - 256GB - Argjend

Çmimi: 500 €
Apple iPhone XS Max - 256GB - Argjend

Detajet

Postuar
23 nëntor 01:37
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Graçanicë
Prodhuesi
Apple

Përshkrimi

PROMO PROMO PROMO

Blej 1 merrni 1 falas iPhone 5s plus

Blej 2 merrni 1 XS Max Free

Blej 5 merrni 3 XS Max FreePër më shumë informacion, Ju lutemi na kontaktoni për një përgjigje të shpejtë dhe të menjëhershme.

WhatsApp: +447459822571

Email :: [email protected]
 

Kushti: 100% i ri në kuti paketimi origjinale, me të gjitha aksesorët. Me 1 vit garanci