Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Samsung Galaxy S9 + Plus 64 GB SM G965U fábrica desbloqueada

Çmimi: 620 €
Samsung Galaxy S9 + Plus 64 GB SM G965U fábrica desbloqueada

Detajet

Postuar
29 maj 12:58
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Graçanicë
Prodhuesi
Samsung

Përshkrimi

Fabrika e Samsung Galaxy S9 + Plus 64GB SM G965U është e hapur
       kontaktoni me mua për përgjigje të shpejtë dhe shpërndarjen

  WhatsApp Chat +1 (518) 6597304

Viber Chat..Viber + 855717884451

Specifikat e artikullit
Markë: Samsung Modeli: Galaxy S9 +
Rezolucioni i kamerës: Nuk është specifikuar
Statusi i bllokimit: Fabrika e hapur
MPN: SM-G965U Kapaciteti i ruajtjes: 64GB
Rrjeti: Kontrata e hapur: Pa Kontratë
Sistemi operativ: Numri i modelit Android: SM-G965U
Teknologjia e Rrjetit: GSM
Stili: Bar UPC: 887276256054


Shpallje te ngjashme