Samsung Galaxy s8 plus 64GB

Çmimi: 450 €
Samsung Galaxy s8 plus 64GB

Detajet

Postuar
29 maj 13:03
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Graçanicë
Prodhuesi
Samsung

Përshkrimi

Samsung Galaxy s8 plus 64GB Midnight Black Zbuloi Smartphone
       kontaktoni me mua për përgjigje të shpejtë dhe shpërndarjen

  WhatsApp Chat +1 (518) 6597304

Viber Chat..Viber + 855717884451

Specifikat e artikullit
Markë: Samsung Modeli: Samsung Galaxy S8 + plus
MPN: Nuk aplikohet Madhësia e ekranit: 6.2 "
Karakteristikat: Të Dhënat e Dhënave 3G, të Dhënat e Dhënave 4G, Bluetooth të Lejuara, SIM të Dyfishtë, Sensori i Gjurmëve të Gishtërinjve
Kontrata: Pa kontratë Tipi i kartës së kujtesës: MicroSD
Ngjyra: Midnight Black RAM: 4GB
Stili: Statusi i bllokimit të bllokut: Fabrika e hapur
Rrjeti: Procesor i Mbyllur: Octa Core
Numri Modeli: SM-G955FD Sistemi Operativ: Android 7
Kapaciteti i ruajtjes: Rezolucioni i kamerës 128GB: 12.0MP
UPC: Nuk zbatohet