OKAZION Shitet Kamioncine (Dum-D) me vete shkarkim

Çmimi: 200.000 Lek
OKAZION Shitet Kamioncine (Dum-D) me vete shkarkim

Detajet

Postuar
11 janar 15:35
Kategoria
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Elbasanit > Gramsh

Përshkrimi

Kamioncina eshte e vitit te prodhimit 2005, me te gjitha sherbimet e bera dhe me letra te paguara deri ne fund te vitit 2019.

Shitet per arsye emigrimi.
Cmimi i negociueshem


Shpallje te ngjashme