SHES KAMJONIN MAN APO BEJ NDRRIM ME VETUR

Çmimi: Me Marrveshje
SHES KAMJONIN MAN APO BEJ NDRRIM ME VETUR

Detajet

Postuar
3 prill 05:37
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Istog
Lloji
Iveco
Modeli
110-16

Përshkrimi

Shesë kamijonin marka MAN
kamjoni eshtë gjendje shumë te regullt
kamjoni esht viti 1992
kamjoni eshtë dizell
tipi 41.372
kamjoni eshtë kiper dy dyrë
kamjoni esht i qlajmruar
kapaciteti në cm3 9973
Kamjoni ndodhet në qytetin e Pejës

qmimi me marv eshje
pranojm dhe vetur.

kontaktoni

+38649699964
viber

ju faliminders


Shpallje te ngjashme