Shitet kombi mercedes 207

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet kombi mercedes 207

Detajet

Postuar
17 qershor 20:23
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Istog
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
Mer

Përshkrimi

Shitet kombi mercedes ne gjendje te rregullt per Nr kontaktues 044484020 dhe Viber pres blers serioz


Shpallje te ngjashme