Kuzhina me Porosi

Çmimi: Me Marrveshje
Kuzhina me Porosi

Detajet

Postuar
28 janar 17:10
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Istog

Përshkrimi

Bejm prodhimin e kuzhinave.
Materiali Mediapan me shkelqim si dhe mat Antibakterial ,
Mekanizmat me bagllam 3D me omertizer
3 vite garancion
Transportin matjen si dhe Montimin ne ter teritorin e kosoves.
Bejm Transport edhe per zvicer Germany
Viber +383 44/799-989
Whatsapp +383 49/494-030


Shpallje te ngjashme