BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Çmimi: 3 €
BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Detajet

Postuar
7 korrik 11:41
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Istog
Targa
TĂ« huaja
Marshi
Manual
Lloji
BMW
Modeli
520
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

PĂ«rshkrimi

BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN) DHE ATO QE JAN NE REGULL NE TER KOSOVEN
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
VIBER OSE WHATSAPP :
VALA +38344494555 IPKO +38348494555
JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN TUAJ.


Shpallje te ngjashme