Bmw x5

Çmimi: 37 €
Bmw x5

Detajet

Postuar
13 maj 01:13
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Istog
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
X5
Viti i prodhimit
2003
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
0 - 4 999

Përshkrimi

Shes bmw x5 benxin 3.0 automatik tiptronic rks i skaduar.viti 2003.menjaq gjendje shum tmir ka klim abs centrall gjama npull airbag lkur tempomat shiber fellne.radio cd muzik tmir.i rujtun si mren dhe jasht i shtrengum top.bej edhe ndrrim.tel 044 996 128


Shpallje te ngjashme