Golf

Çmimi: 870 €
Golf

Detajet

Postuar
21 maj 18:23
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Istog

Përshkrimi

Vetura eshte 1.6 diesel,fabrikisht,ka motorr perfekt,ne gjendje te mirë teknike dhe optike,serviset gjithëhere te kryer me kohë,qe 15 vite nje pronar,pres blers serioz,te njjejtin nr e kam vaiber, vetura ka regjistrim


Shpallje te ngjashme