Ushitttttttt Golf 4 1.9 TDI 2003 istog

Çmimi: Me Marrveshje
Ushitttttttt  Golf 4 1.9 TDI 2003 istog

Detajet

Postuar
1 prill 08:04
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Istog
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2003
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

UshittttttttVetura është ne gjendje perfekte me te gjitha serviset, prej zvicrres ni pronar, është teper e rujtur, 6 shpejsi 2tkuqe, ( klim,abs,mbyllje centrall,fellga ekstra,instrumentabull e bardh,tempomat,posedon te gjitha paisjet rezerv , vetura është me liber servisi dhe me kilometra te garantuara
( Ndrrim nuk Baj).


Shpallje te ngjashme