Bandash 15 Suzuki Vitara

Çmimi: 110 €
Bandash 15 Suzuki Vitara

Detajet

Postuar
22 tetor 2021 23:36
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shiten bandash tgjan per Suzuki Vitara, Samurai etj
Ne gjendje te mir


Shpallje te ngjashme