DORZA SEAT IBIZA për dyer të brendshme

Çmimi: 12 €
DORZA SEAT IBIZA  për dyer të brendshme

Detajet

Postuar
30 janar 2021 09:23
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

shes dorza të reja për hapje nga brenda për të gjitha dyert e SEAT ibiza cordoba nga viti 2000 deri 2002


Shpallje te ngjashme