FELLNE Golf 4

Çmimi: 1 €
FELLNE Golf 4

Detajet

Postuar
18 shtator 16:29
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shiten fellnet alumin e golf 4 jon 4 copa 2 jon me guma t veres jon pak te perdorun jon personal te mijat cmimi me marrveshje


Shpallje te ngjashme