Fellne 15

Çmimi: Me Marrveshje
Fellne 15

Detajet

Postuar
11 nëntor 22:42
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shiten fellnet me guma 195/55/15 te viti 2020 bajm ndrime me fellne 16 per corsa d net jen me 4 shtrafa per mashum na kontaktoni nr 046 131 074


Shpallje te ngjashme