Fellne me Goma t’veres, 4 vrima, 15she

Çmimi: 200 €
Fellne me Goma t’veres, 4 vrima, 15she

Detajet

Postuar
16 prill 2021 03:08
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

195/45/R15 me 4 vrima, 15she


Shpallje te ngjashme