Golf5 audi a3 touran

Çmimi: 1 €

Detajet

Postuar
1 shkurt 2021 02:03
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shitet koka e motorit per wv 2.0TDI 16v
E testuar dhe e rrafshuar te karambolli.
Me garancion


Shpallje te ngjashme