Goma dhe Fellne Golf 4 195 65 15

Çmimi: 199 €

Detajet

Postuar
9 dhjetor 2021 11:36
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shiten gomat me fellne Golf 4 Passat, Audi
195 65 15 KUMHO
Per Dimer
Ne gjendje shum te mire

044 357 701