Goma dimri 4 copa 185.60.14. 2017 .30ero copa pa bandash

Çmimi: 30 €
Goma dimri 4 copa 185.60.14.  2017 .30ero copa pa bandash

Detajet

Postuar
19 janar 2022 14:14
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Gomat jan pak t perdorura ikum ble te ero goma .1 gom 30ero . Gom me bandash 40ero.nese don edhe kapakt t opelit 10ero jan .bandasht me 4 shtrafa jan gomat kan edhe dokumentin ku jan ble fakturen


Shpallje te ngjashme