Goma m+s 14

Çmimi: 70 €
Goma m+s  14

Detajet

Postuar
26 shtator 17:16
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shes goma m+s me bandasha
R 165/70/14 si te reja 2 jave të përdorura i kam perdorur pak ne passat por e kam shit veturen e ja kam hjek kto gomat ,
gjindem ne Han te Elezit


Shpallje te ngjashme