Hillt

Çmimi: 250 €

Detajet

Postuar
27 shtator 08:58
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shitet hillti DEWALT (burgi, dalt, pik), në gjendje shume te mire.

cmimi 250 Euro


Shpallje te ngjashme