Hond Prelude me marrveshje

Çmimi: Me Marrveshje
Hond Prelude me marrveshje

Detajet

Postuar
5 shtator 2021 23:48
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Branikt jan ne gjendje te mir , esht braniku par dhe mbrapa te hondes prolude 1992
Cmimi Me marrveshje.


Shpallje te ngjashme