Motora mepomp hydraulike 12 volt

Çmimi: 1 €
Motora mepomp hydraulike 12 volt

Detajet

Postuar
4 prill 19:38
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shiten dy motora me pompa hydraulike per pirunjera.jan 12 volt ne xhendje te mir mundet edhe per tjera pun


Shpallje te ngjashme