Peugeot

Çmimi: 200 €
Peugeot

Detajet

Postuar
25 shtator 2021 11:43
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shitet motorri per peugeot 206 1.6 benzin ngjendje shum tmir bashk me menjaq,
Motorri komplet me krejt senet
Menjaqi komplet me korp llamell krejt ndrrume set prej firmes lluk.

Nr. 045 225 140


Shpallje te ngjashme