Pjes te ndryshem

Çmimi: 1 €
Pjes te ndryshem

Detajet

Postuar
20 dhjetor 2021 06:37
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shiten pjes per bager Komatsu
Llagera-simeringa
Elektro motorra
Gumar 9.00 R20

Nr tel 049225193
044867438