Shiten 4 gomat MS 235 55 R17

Çmimi: 100 €
Shiten 4 gomat MS 235 55 R17

Detajet

Postuar
4 shtator 2021 17:03
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Gomat jan ne gjendje te mir te 4 jan njesoj ,te pordorura , 25€ copa


Shpallje te ngjashme