Shiten fellnat

Çmimi: Me Marrveshje
Shiten fellnat

Detajet

Postuar
30 janar 2022 23:50
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shten fellnat e reja te ardhura prej gjermanis
Fellnat RC jan 350 euro
Fellnat Ford jan 280 euro
baj zbritje nqs i merrni te gjithat
qmimi eshte i diskutueshem


Shpallje te ngjashme