Shiten fellne 17 zoll per bmw

Çmimi: 150 €
Shiten fellne 17 zoll per bmw

Detajet

Postuar
21 tetor 2021 19:08
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shiten fellnet per bmw serie 3 225-45-17
Gumat nuk jan shum tmira


Shpallje te ngjashme