Shitet motori 1.8 Gti 8v

Çmimi: 250 €
Shitet motori 1.8 Gti 8v

Detajet

Postuar
4 dhjetor 2021 08:47
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shitet motorri ne gjendje te rregullt.
Shitet komplet dhe me menjaq
Eshte i montum ne kerr mund te provohet
1.8GTI 8v
Golf 2

044 357 701


Shpallje te ngjashme