ecu corsa d 1.4

Çmimi: Me Marrveshje
 ecu   corsa d 1.4

Detajet

Postuar
1 janar 2022 17:19
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shitet ecu per opel corsa d 1.4 e qet codin p0130 senden nuk e njeh per mashumm na kontaktoni ne nr 046 131 074


Shpallje te ngjashme