Zyre dhe garazha

Çmimi: Me Marrveshje
Zyre dhe garazha

Detajet

Postuar
4 prill 07:59
Kategoria
Patundshmeri > Garazh
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shes zyre dhe garazha
Tavolin pune
Kuti te siguresav
Njehsor elektriik
Konzoll
E pershtatshme per gjdo truall
Garazhe per vetura (9 vetura)
E rrethuar ne tri ane
Garazha ka sip. 17.5=875 m2 gjithsej 127.5


Shpallje te ngjashme