Klyshë Pastor Belg 100% original

Çmimi: 150 €
Klyshë Pastor Belg 100% original

Detajet

Postuar
26 korrik 13:43
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Në shitje klyshë të races Pastor Belg 100% original
Klyshtë janë të races se pastert Belge jan 14 ditësh
Për më shum info dhe Rezervime Nr:+38343982822


Shpallje te ngjashme