Papagall gmGri Afrikan

Çmimi: 600 €
Papagall gmGri Afrikan

Detajet

Postuar
9 gusht 09:56
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shes papagall gri afrikan,te rinj, te shendetshem dhe nje sere pajisjesh per ta..


Shpallje te ngjashme