Puppy adorable Pomeranain Në dispozicion.

Çmimi: 180 €
Puppy adorable Pomeranain Në dispozicion.

Detajet

Postuar
24 shkurt 09:17
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Puppy adorable Pomeranain Në dispozicion.
Këlyshë të bukur Pomeranez me çmime të shkëlqyera. Shumë e bukur, me gëzof, miqësore dhe me lojëra. CC plotësisht të regjistruar, kontrolluar plotësisht, vet, vaksinuar dhe mikrocipruar. edukuar në shtëpinë tonë të familjes dhe përdoret për të bërë shtëpiak, mirëkuptim, të rehatshëm me kafshët shtëpiake të tjera. qenushja jonë është e veshur në tualet.
Na kontaktoni për detaje të mëtutjeshme (whatsapp + 32460217335) ose (viber +237679571657)


Shpallje te ngjashme