Yorkup të Yorkup për shitje

Çmimi: 200 €
Yorkup të Yorkup për shitje

Detajet

Postuar
2 qershor 19:17
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Akc regjistroi këlyshë Yorkup të Yorkup për shitjeSuper adupable pupup Yorkie kone. Aq i butë dhe i dashur. Unë kam një mashkull dhe një femër të mbetur nga një pjellë e 4.Email na ..kattydenzel @ gmail.com
whatsapp / Viber +33758 490297
whatsapp / Viber +33758 490297


Shpallje te ngjashme