Shitet SCANIA 380 me cistern dhe kompresor

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet SCANIA 380 me cistern dhe kompresor

Detajet

Postuar
3 prill 23:14
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Lloji
Scania
Modeli
380

Përshkrimi

Shitet kamioni ne gjendje te mire teknike e paisur me cistern dhe kompresor me kardan te interesuarit 044631163 dhe 045631163 mund te kontaktoni dhe ne viber


Shpallje te ngjashme