Shes dizalica 10t dhe 5t prodhim gjerman

Çmimi: 35 €
Shes dizalica 10t dhe 5t prodhim gjerman

Detajet

Postuar
14 mars 12:19
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shes dizalica 10t 50€copa 5t 35€ jan prodhim gjerman


Shpallje te ngjashme