punojm me bager dhe me kamijon

Çmimi: Me Marrveshje
punojm me bager dhe me kamijon

Detajet

Postuar
24 shkurt 23:19
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

punojm me bager dhe me kamijon qelim kanalla,temele,podrume,bejm transport te dheut dhe zhavorit etj


Shpallje te ngjashme