Gurë Të Mullinit Në Shitje

Çmimi: 220 €
Gurë Të Mullinit Në Shitje

Detajet

Postuar
22 nëntor 15:06
Kategoria
Sport & Rekreacion > Koleksione
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shiten guret e mullinit. Jan shumë te vjeter. Munden me u perdor edhe per mulli, po shumicen e rasteve ne ditet e sotme perdoren si dekor, ne ndonje restorant apo per oborr. Janë vizualisht shum interesante me u pa. Plus kan edhe te kaluar interesante.
Nuk jan perdor qe shum kohe, dhe ju duhet nje pastrim i vogel, mund te pastrohen veq me ujë
Janë 4 copa ne shitje, çmimi per copë eshte €220
Nese doni me ble ma shum ateher normal ka zbritje

Mundeni me kontaktu numrin ma lart, ne whatsapp, viber, ose emailin.
Ju mirpres😊