Dhëmb për presë hidraulik

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
21 tetor 20:04
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shes katër komplete dhëmbësh për pres hydraulike FinnPower P 32
Tel Viber:+38344227454


Shpallje te ngjashme