Lavatrice makin per larje

Çmimi: Me Marrveshje
Lavatrice makin per larje

Detajet

Postuar
31 mars 10:06
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shitet lavatrice profesionale ELEKTROLUX WB3130 ASEPTIC 13kg makina eshte ne gjendje te mir kemi edhe tjera makina 0038978446634 wiber


Shpallje te ngjashme