Lavatrice pastrim kimik

Çmimi: Me Marrveshje
Lavatrice pastrim kimik

Detajet

Postuar
17 janar 16:45
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shitet makin per pastrim kimik REALSTAR RS152 15kg. Viti i prodh. 2005 makina esht ne gjendje perfekte gjindemi ne shkup 0038978446634 kemi edhe tjera makina


Shpallje te ngjashme