Makina për prodhimin e peletit 30kw

Çmimi: 8.000 €
Makina për prodhimin e peletit 30kw

Detajet

Postuar
26 mars 20:59
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shitet makina per prodhimin e peletit
Fuqia: 30kw
Kapaciteti: 200 deri 300kg/h
Makina vjen komplet me puzh ( dozer)
Çmimi: 8.400€ i diskutueshem
Per me shumë info kontakto: +383 46 105 192

Tagg: pelet peletit peleti briket briketit briketit nxemje ngrohje shitet blihet ndrrim golf mercedes audi tdi cdi 4x4 fellne 14 15 16 17 18 opel bmw sprinter


Shpallje te ngjashme