Makinë per paketim të sheqerit

Çmimi: Me Marrveshje
Makinë per paketim të sheqerit

Detajet

Postuar
19 qershor 12:44
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Makin automatike e re per paketimin e sheqerit në formë katërkëndshi prej 5 deri 10 gr dhe paketon deri 40 kg në orë, ka garantë 6 mujore


Shpallje te ngjashme