Maqin per me pre dru

Çmimi: 1 €
Maqin per me pre dru

Detajet

Postuar
30 janar 20:46
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shesim maqinen profesionale per dru djegje.:me i pre, me i qa, dhe me i shti ne thes.Maqina esht 7,5 KW madhsia e shares fi-600 ml. Maqina esht ere prodhimi jon ne shkup. Kontaktoni. Ne viber, watcap. 0038975668340


Shpallje te ngjashme