Mixera

Çmimi: 1 €
Mixera

Detajet

Postuar
15 qershor 18:21
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shes dy miksera per perzirjen e nxhyrave,maltera,suvatime,etje


Shpallje te ngjashme