Pishtol ajri 16b

Çmimi: 120 €
Pishtol ajri 16b

Detajet

Postuar
29 janar 2023 14:50
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shitet pishtol i ajrit i ri 16 bar i ardhur nga belgjika arsyja e shitjes mos pordorimi i tij.baj ndrrim me qka me konvenon.


Shpallje te ngjashme