Presë

Çmimi: 6.500 €
Presë

Detajet

Postuar
27 tetor 17:51
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shes presë mobile 12volt FinnPower P 20 CS.Në gjendje perfekte. Presa ka 10 komplete prej 3/16--11/2 . Presa është prej Finlande.Poashtu shes dhe sharrën për gypa hidraulik Uniflex type EM.3.2 DC 12volt 200A P-2.0 Makinat janë importuar nga gjermania.